Gülbin Tomris


Gülbin Tomris

2013 yılı Mart ayında aldığım astrolojik danışmanlık seansının hayatımı bu denli değiştireceğini seans öncesinde bir başkası söylemiş olsaydı sanırım inanmazdım. Kurumsal hayatta yönetici kademesinde uzun yıllar çalışıp, iç huzuru yakalayamamış fakat mükemmeliyetçi tavır ile ısrarla sevmediğim bir iş kolunda çalışmaya da devam etmiştim. Astroloji ile tanıştığım ilk seansımda kadersel bir dönüşüm yaşayacağım, bu yüzden kendime yoga astroloji gibi alanlarda yeni yollar bulmamım iyi olacağı söylendiğinde spritüel alandaki tek deneyimim okuduğum kişisel gelişim kitaplarıydı.

Seansın hemen ertesi günü başladığım yoga ve meditasyon seansları ile hayata bakışım ve inanç kalıplarım değişmeye başladı. 2013 – 2016 yılları arasında farklı yoga stillerinde temel ve ileri seviyelerde eğitmenlik eğitimleri aldım ve eğitimlerime devam ediyorum. 2014 yılından itibaren İstanbul’daki Yogasala şubelerinde Yin, Kundalini ve Hormon yoga seansları veriyorum.

2016-2017 döneminde Öner Döşer’in Astroart okulundan Temel Eğitim, 2017-2018 döneminde de Dinçer Güner’in Solar Lunar Eğitim ve Danışmanlık merkezinden Klasik ve Batı Astrolojisi İleri Seviye Eğitimi aldım ve uzmanlık projesini tamamladım. 2018 yılı başından itibaren astroloji danışmanlığı vermeye başladım ve Eylül 2018’de Sorum Geldi ailesine katıldım.

Yoga eğitmenliği ve strologluğun yanısıra yaşam koçluğu ve NLP danışmanlığı da yapıyor, spritüel alanlardaki tüm eğitimlerde öğrendiklerimi hayata geçirmek için en iyi yolun öğretmek ve aynı anda öğrenmeye devam etmek olduğuna inanıyorum