Sıkça sorulan sorular


Dinçer Güner – Naz Bayatlı ve deneyimli astrolog ekibi ile kişisel doğum haritaları bilgilerindne yola çıkarak kullanıcıların sorularını yanıt veren bir soru – cevap sistemidir.

Sorumgeldi.com’da soru sorabilmeniz için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için burayı tıklatın.
Üye olduktan sonra profil sayfanızdaki "yeni soru" kısmından sorunuzu sorabilirsiniz.

Evet, sormuş olduğunuz kategoriye göre değişen danışmanlık hizmet bedeli ücretimiz bulunmaktadır.

Sorumgeldi.com’da ödemelerinizi online olarak güvenli bir ortamda kredi kartı veya bankamatik kartınız ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir seferde İlişkiler astrolojisi,Finans astrolojisi,Kariyer astrolojisi veya Sağlık astrolojisi kategorisinde sadece bir adet soru sorabilirsiniz. Birden fazla kategoride veya adetde sorduğunuz sorulardan sadece ilk sorduğunuz soru cevaplandırılacaktır.

Web sitemiz SSL sertifikasıyla korunmaktadır. Kart bilgilerinizi bizler görmüyoruz ve saklamıyoruz.

Sorumgeldi.com üzerinden sorduğunuz sorular 96 saat içinde mail adresinize e-posta yolu ile gelmektedir.
Bu yüzden üye olurken doğru e-posta adresinizi girmeniz çok önemlidir. Ya da sisteme giriş yaparak buradan veya "Cevaplarım" Menüsünden de sorduğunuz soruların yanıtlarını takip edebilirsiniz.

Sorumgeldi.com’da soru sorabilmek ve içerikleri takip edebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Sorumgeldi.com ‘da sorduğunuz soruları Dinçer GÜNERNaz BAYATLI ve deneyimli astrolog ekibi yanıtlamaktadır.

Herhangi bir aşamada bir sorunla karşılaşırsınız destek@sorumgeldi.com’a mail atarak teknik anlamda 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz.

Evet, yapmış olduğunuz her ödemenin faturası kesilmektedir ancak talep etmediğiniz sürece size gönderilmeyecektir. Fatura taleplerinizi destek@sorumgeldi.com’a mail atarak bize iletebilirsiniz. Faturanız karşı ödemeli olarak kargo ile size ulaştırılacaktır.

Sormuş olduğunuz soru sonrasında yapmış olduğunuz ödemeyi geri alma talepleriniz sorunuz yanıtlanmadığı sürece mümkündür. Sormuş olduğunuz soruya cevap verildikten sonra ücret iade si mümkün değildir. Cevap öncesi iade taleplerinizi destek@sorumgeldi.com’a mail atarak yapabilirsiniz.

Web sitemize gerek ilk erişim sırasında gerekse yeni bir soru sorma, ödeme işlemleri sırasında veya sonrasında bir sorun yaşarsanız yaşadığınız sorunu detaylıca destek@sorumgeldi.com’a mail atarak bize bildirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken; Rezervasyon aşamasında seçtiğiniz randevu zamanı geldiğinde randevularım sayfasından yönergeleri izlemek.