Dinçer Güner


dincer_guner

Dinçer Güner, Astrolojiye merakı küçük yaşlarda başlayan Dinçer Güner, en büyük hobisini iş yaşamına dönüştürmek için 2007-2009 yılları arasında Öner Döşer’in kurmuş olduğu AstroArt Astroloji okulunda temel ve ileri seviye Klasik Astroloji derslerine katılarak mezun oldu. Akabinde Merih Akalın’dan Hint (Vedik) Astroloji dersleri aldı. Sonrasında ise, psiklojik dinamikleri çok iyi anlayabilmek adına Prof. Dr. Mehmet Zararsızoğlu’undan Sistem Dizimleri ve Aile Dizimleri psikoterapi eğitimi aldı.

Hem Sözcü gazetesi ve Sözcü internet sitesinde hem de Marie Claire dergisinde yazılar yazmakta, tüm sosyal medya mecralarını (Twitter, facebook, instagram, Youtube) astrolojik bilgiler vermek adına aktif bir şekilde kullanmakta. Bir yandan da herkese astroloji öğretmeye çalışmak gibi deli bir çabası bulunmakta. Kendisine ait şu ana kadar 6 kitabı bulunan Dinçer Güner, yıllardır profesyonel olarak Astroloji Eğitimleri vermekte. Bunların yanı sıra seminerlere konuşmacı olarak katılmakta. “Zamanlamanın Gücü” ismini marka haline getirmiş ve bu isimde 4 yıldır kitap çıkarmakta.

Tavrın değişirse kaderin de değişeceğine inanan Dinçer, profesyonel olarak hem bireysel hem de kurumsal Astroloji Danışmanlığı vermekte.

Jüpiter isimli köpeği ile de mutlu mesut yaşamakta!