Horary (Soru-Saat) Astrolojisi


Soru astrolojisi, astrolojinin en eski ve en kadim tekniklerinden biridir. Siz bir soru sorarsanız, soruyu sormuş olduğunuz anın – anlık gökyüzü konumunda cevabınız saklıdır. Bunun için kişisel doğum bilgilerinize veya doğum saatinizi bilmenize gerek yoktur. Peki bu servisi nasıl kullanacaksınız ?

Öncelikle sormak istediğiniz sorunun cevabı ucu açık ve yoruma dayalı olmamalıdır. Kesin ve net EVET/HAYIR cevabı verebileceğimiz şekilde sorunuzu sormalısınız. Örneğin; sevgilim acaba şuan ne yapıyor diye soramazsınız, çünkü sorunuzun cevabı her açıdan yoruma açıktır. Ama sevgilimle barışacak mıyız ? diye sorabilirsiniz, çünkü cevap ya evettir ya da hayırdır!

Bu servisi kullanırken, soracağınız sorunun kafanızı bir süredir meşgul eden ve cevabını gerçekten çok merak ettiğiniz bir soru olmalı. Horary ile oyun olmaz ve aynı soru durum değişmeden bir daha sorulmaz . Doğru ve kesin bir cevap için, sizin de o soruya içsel olarak oldukça yoğunlaşmış olmanız gerekmektedir.

Horary astroloji ise; kayıp eşyalar, kayıp insanlar, bir davanın sizin lehinize sonuçlanıp sonuçlanmayacağı, sevgilinizle barışıp barışamayacağınız, kavuşup kavuşamayacağınız, hamile kalıp kalamayacağınız, işi alıp alamayacağınız…vb gibi sorular sorabilirsiniz.

Sizde hemen burayı tıklatın ve aklınızdaki soruları sorun.