Sinastri (İlişkilerde Uyum) Astrolojisi


Bu servis bizce en çok talep edilen ve en çok soru aldığımız türden bir hizmetimizdir. Bize göre çok hoşunuza gidecek ve yararlanabileceğiniz bir servistir. Astrolojide en çok sorulan sorulardan bir tanesi , sevgilinizle, eşinizle, ortağınızla ne kadar uyumlu olup olmadığınızdır.

İki insanın bir araya gelmesi, periyodik tabloda elementlerin bir araya gelmesi gibidir adeta. Oksijen elementi, hidrojenle bir araya gelir ve suyu oluştururken, karbon elementi ile bir araya geldiğinde ise karbondioksiti oluşturur. İnsan ilişkileri de aynen böyledir.

Bir insanla bir araya gelirsiniz, şansınız, kısmetiniz açılırken başka bir insanla bir araya geldiğinizde belki de bereketinizde azalma oluyordur. Biriyle bir araya geldiğinizde hiç anlaşamazsınız, sürekli didişir, kavga edersiniz ama ikiniz ayrı ayrı farklı insanlarla çok daha mutlu olabilirsiniz.

Sinastri astrolojisi iki doğum haritasının karşılaştırılması prensibine dayanmaktadır. Yani sadece sizin kişisel haritanız değil, partneriniz veya ortağınızın kişisel haritasını da işin içine dahil ederek, karşılıklı olarak ne kadar uyumlu veya uyumsuz olduğunuz konusunda detaylı bilgi alabileceksiniz. Bunu yapabilmek için her iki tarafın da doğum bilgileri gün/ay/yıl, doğum saati ve doğum yeri olmak üzere eksiksiz tarafımıza iletilmelidir.

Sinastri sayesinde, karşılıklı olarak birliktelikten beklentilerinizin ne olduğu, birbirinizi tamamladığınız noktalar, birbirinizden ayrıldığınız noktalar, kuracağınız veya kurduğunuz birliktelikte ortak mutluluk alanlarınız veya kriz alanlarınız, ilişkinizin hangi potansiyelleri içerdiği, ilişkinin neleri vaad ettiği , veya uzun soluklu bir ilişki olup olamayacağı v.b konular da size detaylı bir analiz yapmaktayız.

Burada ilişki sadece aşk veya özel ilişki olarak değil, bir ortaklık kuracaksanız eğer, ortağınızla madden veya zihnen ne kadar uyumlu olup olmadığınız, kuracağınız olası ortaklığın kaderinin ne olabileceği, hangi konulara birlikte dikkat etmeniz gerektiği, hangi alanlardan birbirinize fayda sağlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Sinastri analizi ile, çocuğunuz ve sizin aranızda ki uyumunuz ile ilgili de bilgi alabilirsiniz. Onunla nasıl iletişim kurmanız gerektiği, karşılıklı olarak en iyi ilişkiyi nasıl kurabileceğinizi bu sayede öğrenebilirsiniz

Sizde hemen burayı tıklatın ve aklınızdaki soruları sorun.