Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Yepyeni hizmetimiz “Rektifikasyon” nam-ı diğer doğum saati belirleme hizmetimiz siz değerli danışanlarımızın kullanımına artık açılmıştır. Peki Rektifikasyon nedir, bu hizmete kimlerin ihtiyacı vardır, bu hizmetten yararlandığınız takdirde hangi bilgilere sahip olacaksınız anlatalım sizlere.

Bazılarınızın doğum saatleri ne yazık ki net değil. Sabaha karşı dünyaya gelenler, akşam ezanında sonra doğanlar, belli saat aralığında dünyaya gelenler…vb. Artık doğum saatinizin bilinmemezliği sona eriyor! Artık sizlerin de net bir doğum saati olacak bu yepyeni hizmetimiz ile !

Rektifikasyon (Doğum saati belirleme) parantez içinden de anlayacağınız üzere, doğum saatini bilmeyen danışanlarımızın kullanması gereken bir hizmetimiz. Zira astrolojide sağlıklı bir doğum haritasının oluşturulabilmesi için öncelikle tam-kesin ve doğru bir doğum saatine ihtiyaç vardır. Doğru doğum haritasının yolu doğru doğum saatinden geçmektedir.

Peki bu doğru doğum saatine bizler nasıl ulaşıyoruz ? Burada sizlerin bizlere vereceği bilgilerin doğru ve eksiksiz oluşu çok önemlidir. Hayatınızda etkisi olan tarihini bildiğiniz en az 3 en fazla 5 tane olaya ihtiyacımız var.


Peki ne olabilir bu olaylar?

Hemen örnekleyelim, mesela doğum yaptıysanız doğum yaptığınız gün, önemli bir ameliyat olduysanız bunun tarihi, sizin için önemli ve özel birinin vefatı, mezuniyet tarihiniz, ilk işe başlama zamanınız, ilk regl oluşunuz, askere başlama zamanınız, evlendiğiniz tarih, boşandığınız tarih, ilk regl zamanı, sünnet olduğunuz zaman, ülke veya şehir değiştirdiyseniz bunun tarihi, terfi aldığınız tarih, aşık olduğunuz zaman, ortaklık kurduğunuz zaman veya ortaklığınızı sonlandırdığınız zaman …vb tarihleri bize iletiyor olmanız çok önemli!

İşte bizler bu tarihlerden yola çıkarak, bu olayların meydana geldiği günün haritalarından yola çıkarak bazı astrolojik teknikler kullanarak ( ilerletimler, güneş dönüşleri, progressler, animodar…vb) doğum saatinizi ( +/- 1 dk) fark ile bulabiliyoruz.


Peki bu hizmetimizden kimler faydalanabilir?

Bakın bu kısım gerçekten çok önemli! Doğum saatiniz en fazla 3 saatlik bir zaman aralığı içinde bilinmiyor ise ancak bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Örneğin sabaha karşı 03:00 ile 06:00 arasında doğmuş iseniz evet 3 saatlik bir zaman aralığı içinde olduğu için siz bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Ama 3 saati geçen bilinmemezlikte ne yazık ki size yardımcı olamayız. Örneğin sabah 8 ile öğlen 13:00 arası bir yerde doğdu iseniz size yardımcı olmamız ne yazık ki imkansız. Bu konuda sadece biz değil kimse yardımcı olamaz. Zira astrolojinin de bu konuda çözümü bir yere kadar! 3 Saati aşan doğum saati belirsizliklerinde hata payı çok yüksektir hatta bulunamaz. Bulacağını iddia edenlere lütfen şüphe ile yaklaşın!


Peki sistem nasıl işliyor?

Yeni hizmetimizde BURADAN ulaşabilirsiniz. Akabinde rektifikasyon hizmetini yapmasını istediğiniz “Astrologu” ve onunla görüşmek için randevu zamanı seçeceksiniz. ( Evet yanlış duymadınız, sorumgeldi.com’da artık astroloğunuzu seçebiliyorsunuz! 1 ay sonra online danışmanlıklarda da artık “Astrologunuzu” seçebileceksiniz! ) sonra sizlerden istediğimiz bilgileri bize iletmeniz için bir form ile karşılaşacaksınız, formu doldurduktan sonra bir sonraki adım ödeme, ödemenizi gerçekleştirdikten sonra Astrologunuz ile canlı görüşmek için randevu gün ve saatinizi beklemek kalıyor size.


Astrologunuzla Online Rektifikasyon Danışmanlığında Neler Öğreneceksiniz ?

Online görüşme gününüze kadar “Astrologunuz” zaten vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda haritalarınız üzerinde çalışmış ve % 95 sonuca ulaşmış olacak. Sizinle online görüşmede yüzyüze geldiğinde; birlikte son kez verilen bilgiler ışığında haritanın üzerinden geçilecek ve gerçek/ net olan doğum saatinizi öğrenebileceksiniz. Astrologunuz size doğum saatini belirttikten sonra şu konular hakkında bilgiler verecek;

  • Yükselen burç nedir ve neden önemlidir ?
  • Sizin yükselen burç ve yükselen burç dereceniz nedir ve sizi nasıl etkilemektedir ?
  • Yükselen burcunuza aldığınız açılar neler ve size etkileri nelerdir ?
  • Yükselen burcunuzun yöneticisi doğum haritanızda nerede konumlanmış ve size özel etkisi nedir ?

Gibi sadece bu cevapları alacaksınız. Zira yükselen burcu bir gemi ve yükselen burcunuzun yöneticisini de geminizin rotası gibi düşünün.

Astrologunuz ile yüzyüze yapacağınız görüşmede bu bilgilere sahip olacaksınız. Bunun genel bir astroloji danışmanlığı olmadığını ve sadece doğum saati belirleme danışmanlığı olduğunu bilmeniz çok önemlidir. Bu görüşme esnasında haritanız ile ilgili özel sorularınıza astroloğumuz kesinlikle yanıt VERMEYECEKTİR. Bu konuda astroloğunuzu zorlamamanızı rica ederiz.

Doğum saatinizi net bir şekilde öğrendikten sonra, aklınızdaki sorularınız için sitemizde ki kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Sevgiler...

Sizde hemen burayı tıklayın ve doğum saatinizi öğrenin.

Görüntülü Danışmanlığı Nasıl Gerçekleştireceğim?

Tek yapmanız gereken; Rezervasyon aşamasında seçtiğiniz randevu zamanı geldiğinde aşağıdaki yönergeleri izlemek yeterlidir.


1. Adım

Öncelikle Sorumgeldi.com’a giderek, kullanıcı adı ve parolanızı girerek oturum açın.

2. Adım

Hesabınız altındaki Randevularım menüsüne tıklayın ve Canlı Yayına Bağlan linkine tıklayın. Bu link aynı zamanda Astrologumuzun Danışmanlık Odasında sizi beklediği anlamına gelmektedir.

3. Adım

Görüntülü Danışmanlık Odasına bağlandığınızda sitemiz, Mikrofon ve Kameranıza erişebilmek için izin isteyecektir. Astrologumuzun sizi görebilmesi ve danışmanlığınızın başlaması için gerekli zni verin.

4. Adım

Artık hazırsınız. Otomatik olarak Astrologumuza bağlanacaksınız. Görüntülü Danışmanlık Hizmetiimizin tadını çıkarın.