İkamet astrolojisi


www.sorumgeldi.com’da yepyeni bir hizmet daha. Astrocartography – Astrokartografi ya da coğrafi astroloji.

Bu bölümde, hangi ülkede mutlu olabileceğinizden tutun da, hangi ülkelerde tatil yapılabilir, hangi ülkelerde eğitim almak size uygun olur, balayı için hangi ülkeleri seçmelisiniz, yatırımlarınızı hangi ülkelerde yapmak, hangi ülkede çalışmak size iyi gelebilir veya gideceğiniz ülkelerde ki kaderinizde neler var gibi soruların cevaplarını alabileceksiniz.

Bu hizmetimizden şu şekilde yararlanabilirsiniz.

1) Gideceğiniz ülkeler bellidir ve bize bunları ileterek, o ülkeler gitme amaçlarınızla ne kadar uyumlu bunu öğrenebilir veya o ülkeye gideceğiniz zaman sizi ne gibi temalar bekliyor bunları öğrenebilirsiniz.

2) Çocuğunuzu yurt dışında okutmak istiyorsunuz diyelim ve birkaç ülke arasında kaldınız, dert etmeyin konu bizde Çocuğunuzun doğum bilgileri ile göndermeyi düşündüğünüz ülkeleri bize söylemeniz yeterli. Veya çocuğunuzu yurt dışında hangi ülkeye eğitim için gönderebilirsiniz ?

3) Yurt dışında yaşamak gibi bir planınız var ama birkaç ülke arasında seçim yapmakta zorlanıyorsunuz, bize iletin sizin için analiz edip tüm koşulları cevaplayalım.

4) Yurt dışında iş yatırımı yapmak istiyorsunuz, aklınızda birkaç ülke var veya yatırım için ülke arıyorsunuz, bunu sorabilirsiniz bize.

5) Balayı – tatil için mutlu olabileceğiniz ülkeler arıyorsanız, bu konuda da size yardımcı olabiliriz.

Bu ve buna benzer tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırız

Sizde hemen burayı tıklatın ve aklınızdaki soruları sorun.