Didem Kılıç


Didem Kılıç

1976 İstanbul doğumluyum. Uzun yıllar telekomünikasyon sektöründe kariyer yaşamımı sürdürdüm. Hobi amaçlı astroloji ile ilgili kitaplar okurken, çok yakın bir arkadaşımın yaptığı emrivaki ile kendimi astroloji eğitimi almak üzere Öner Döşerin kurucusu ve Eğitmeni olduğu Astroloji Okulunda buldum. Girne Amerikan Universitesi Astroloji Okulu mezuniyetimin ardından astrolojik göstergelerin nasıl sistemli bir şekilde çalıştığını gördükçe, daha da derinleşerek ileri seviye astroloji eğitimlerimi sürdürmeye karar verdim.

Daha sonra Barış Özkırş-Dönüşüm Merkezinde Astro-Psikoloji eğitimi aldım.Naz Bayatlı ile yolum keşişti ve kendisinden Karma Astrolojisi eğitimi aldım.Naz Bayatlı ile Enerji Astrolojisi eğitimime devam etmekteyim.En büyük hedefim astrolojide Karmada daha derinsel anlamda eğitimler alıp uzmanlaşmak.Haritanın ruhunu okumak bana inanılmaz keyif veriyor.

Aynı zamanda kişisel gelişim ve felsefe üzerine de araştırmalar yapıp öğrenmem gereken ne varsa öğrenmeye çalışıyorum.Naz Bayatlı ile eğitimlere hala devam etmekteyim.Şimdi biliyorum ki evrende herşeyin bir olma sebebi var.Hayatımızda hiçbirşeyi nedensiz ve tesadüfi olarak yaşamıyoruz.Herşey olması gerektiği gibi olması gerektiği zamanda gerçekleşiyor.Profesyonel yaşamıma, yazar ve Astroloji danışmanı olarak devam etmekteyim.