Filiz Özekinci


Filiz Özekinci

Filiz özekinci,1981 İzmir doğumluyum. İzmir Türk Lisesi’ndeki eğitiminden sonra D.E.Ü Fransızca Öğretmenliğinden mezun oldum. Bir süre öğretmenlik deneyiminden sonra Fransa merkezli bir tatil firmasında çalışmaya başlayarak, farklı ülkelerdeki çeşitli tatil köylerinde satış uzmanı olarak çalıştım.

Küçük yaşlardan itibaren hayatımdaki tekrarlanan deneyimler ve temalar, beni deneyimlerin bilinçdışı sebepleri ve aile örüntülerini araştırmaya ve okült konularda bilgi sahibi olmaya itti.

2018 yılında Vajrayana Kukai Eğitimi aldığı sırada, hocamdan edindiğim bazı Astrolojik bilgilerin kafamdaki bazı soruları cevapladığını fark ederek önce kitaplardan edindiğim bilgilerle sonra da 2019 yılından itibaren Sema Yavuz’dan almaya devam ettiğim temel, orta ve ileri seviye eğitimleri ile Astroloji’ye olan ilgmi ve tutkum artarak devam etti. Bu süreçte Sevilay Eriçdem’den Sinastri Eğitimi aldım ve Astroloji’nin tükenmeyen bir bilgi deryası olduğunu bilerek Astroloji’nin her alanında çeşitli eğitimler almayı sürdürüyorum. Aynı zamanda Inner Speak sistemi uygulayıcılığı yapmakta ve farklı Enerji Sistemleri ile ilgili araştırmalarına devam etmekteyim.

Önceleri sadece anlam bulmak için başladığı Astroloji serüveninde zaman geçtikçe hayatımın tüm alanlarında bilgiyi uygulamak istediğime ve başka insanların da kendi hayatlarına dair sorularının cevaplanma sürecine destek olmak istediğimi fark ederek Eylül 2020 tarihinde Sorumgeldi ekibine katıldım.

Herkesin kendi yaşam yolunda kendi tutkularını izlemesi gerektiğine inanıyorum ve kendi tutkularımı, astroloji, yoga, meditasyon, deniz, kahve, kediler ve semboller olarak sıralayabilirim.