Emire Tuğçe Akarlar


Emire Tuğçe Akarlar

Emire Tuğçe, 28.10.1986, 12.35 İstanbul doğumlu. Beyoğlu Anadolu Lisesi ardından İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra mesleğini yapmak üzere kurumsal hayata geçiş yaptı.

Bir yandan yaşam koçluğu ve NLP Pratisyen Sertifikası alarak, hayata dair bütünsel bir farkındalık geliştirmeye çalıştı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisansı ile perspektifini geliştirirken, projesini Astrolojik Ürün Tasarımı ve Pazarlaması üzerine yazdı. Bu sırada Silva eğitimi alarak, beyin dalgaları sayesinde kolektif bilinç çalışmalarını ilerletti.

Çocukluğundan beri süregelen astrolojiye olan ilgisini profesyonel bir kariyere dönüştürmek için 2015 yılında Türkiye’nin önde gelen astrologlarından Naz BAYATLI’nın öğrencisi oldu. Astrolojinin bir ömür süren bir istatistik disiplini olduğuna inanarak, Naz BAYATLI ile ileri sınıf eğitimleri devam ediyor. 2017 yılından beri astrolojik danışmanlık ve koçluk veriyor. 2018 itibariyle, Dinçer Güner liderliğindeki online astrolojik danışmanlık hizmeti veren sorumgeldi.com ekibinde yer alıyor.